Mazide muktedirken bütün kuvveti ile çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.
Mazide muktedirken bütün kuvveti ile çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.

Gizlilik Politikası

İŞ BANKASI EMEKLİLERİ DERNEĞİ GİZLİLİK POLİTİKASI

Derneğimiz, üyelerine ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Üyelerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesini sağlamak için, Derneğimiz, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte üye bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.


Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise Dernek olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca Derneğimiz Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda, kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gereken özeni göstermekteyiz.


Üyelerimize ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler sizin onayınız olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere hiçbir şekil ve surette üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.


Derneğimiz, destek hizmeti aldığı kuruluşların, Derneğimiz gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.


Bu doğrultuda, Dernek ve üyelerine ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.


Bu politikada yer verilen taahhütler bu web sitesinde ve Derneğimizin diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup bu sitede linki verilen web sitelerinde ve diğer web sitelerinde ziyaret edilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan Derneğimiz sorumlu değildir.


Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) Derneğimiz ile paylaşmanız halinde söz konusu bilgiler sadece talep ettiğiniz hizmetin sunulması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Onaylı veri tabanımızda yer almanız halinde ise, tarafınıza Derneğimiz hizmetleriyle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. Derneğimiz tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz. ​


Derneğimiz gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir.

Kurum Bilgileri

İş Bankası Emekliler Derneği

Genel Merkez

Sahil Yolu Sadberk Sokak No:13

34726 Kızıltoprak-Kadıköy/İstanbul

Telefon: 90(216) 346 78 61 (3 hat)

Faks: 90(216) 345 25 76