Mazide muktedirken bütün kuvveti ile çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.

Parolaların unutulmuş veya çok uzun süre siteye giriş yapılmamış olan üyelerimiz Sitemize girişlerinde kaynaklanan sorunların en aza indirilebilmesi için aşağıdaki bilgilerin göz önünde tutulması yararlı olacaktır:

 

  • Yeni üyelerimiz ve eski üyemiz olmakla birlikte daha önce hiç şifre oluşturmamış veya  daha önce şifre oluşturdukları halde hatırlayamamış olanların ana sayfamızın en üstündeki mavi bant içinde bulunan "KAYIT OLUN" linki aracılığı ile şifre oluşturmaları mümkün olacaktır.

    (Bu girişimin başarısız olması, daha önce bir şifre oluşturulmuş olduğu anlamını taşımaktadır.)

 

  • Bu durumda  önce "GİRİŞ" butonuna  ve  sonra da, açılan paneldeki "Dernek No" ve "Şifre" bölümleri boş bırakılarak, panelin sol alt köşesinde yer alan "Şifremi Unuttum / Yenile" linkine tıklamak suretiyle yeniden bir  şifre oluşturulabilecektir.

 

  • Şifre oluşturulması sırasında Dernek No, TC Kimlik No ve Doğum yılı sorgulaması yapılmaktadır. Çok sık olarak karşılaşılan bir hata, Doğum Yılı sorgulamasına gün, ay ve yıl belirtilerek doğum tarihi yazılması şeklinde belirlenmiştir. Bu soruya  yalnızca (19..) şeklinde yanıt verilmelidir.

 

Bu yolların izlenmesine rağmen sorun yaşanması halinde Derneğimizin

 

isemder@isbank.net.tr

 

e-posta adresine bilgi iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla

 

İş Bankası Emeklileri Derneği
Genel Merkezi

 

 

Bağlantılar

İlgili kuruluşların sitelerine ulaşmak için logolarına tıklayabilirsiniz.

Site Haritası

Sitemizde yer alan ana başlık ve içeriklerini görebilir ve dilerseniz bir tıkla ulaşabilirsiniz.